Територія обслуговування закладу освіти

с. Вишня

Про закріплення території обслуговування

та відповідальних осіб з Порядку

ведення обліку дітей шкільного віку та учнів

від 6 до 18 років за Вишнянською ЗОШ І-ІІ ступенів

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684, розпорядження голови Городоцької районної державної адміністрації від 12.04.2018 року №341 “Про Порядок ведення обліку дітей шкільного віку і учнів та закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування”, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти та керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Вишнянської сільської ради

ВИРІШИВ

1. Забезпечити виконання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2017 №684.
  2. За Вишнянською ЗОШ І-ІІ ступенів закріпити територію обслуговування в межах населених пунктів с. Вишня та с. Яремків.
  3. Відповідальними за ведення Порядку ведення обліку дітей шкільного віку і учнів призначити заступника директора з навчально-виховної роботи Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. Войціцьку Іванну Іванівну та секретаря сільської ради Климко Марію Євстахівну.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської ради Пастуха Петра Федоровича.

Сільський голова                         Пастух П.Ф.