Благодійний шкільний ярмарок «З любов’ю у серці»

Два дні поспіль (30 листопада і 1 грудня) у нашій школі відбувався солодкий ярмарок для підтримки військовослужбовців, що несуть службу в зоні АТО на сході України.

Вражень як і ласощів було дуже багато!На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети та багато іншого  – все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами.

Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному.Охочих поласувати задля благодійності виявилося чимало, тож дитяча випічка розійшлася менш ніж за годину.

Ми щиро вдячні усій шкільній громаді, батькам та учням за те,що вони долучились до цієї акції. Ми  впевненні, що у такий приємний для кожного з нас спосіб буде захищено не одного солдата. Переконанні, що кошти, які діти виручили ( а це 1700 грн.) стануть невеличкою часточкою для того,щоб Святий  Миколай відвідав і наших захисників на сході України.