Казкове новорічне свято

Новорічні свята – чарівні. У переддень Нового року, 28 грудня 2017 року, в народному домі с.Вишня учні нашої школи провели чудове Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу –  прикрасити зал і новорічну  ялинку сніжинками, гірляндами,іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

Організатором свята була наш прекрасний, творчий педагог-організатор Галина Мар’янівна Заяць, яка разом з учнями дарувала нам святковий настрій протягом всього виступу. Також, слід висловити подяку талановитій, чудовій людині Галині Іванівні Мацьків за підготовку танцювальних номерів.

Крім того,впродовж свята звучали веселі новорічні пісні у виконанні Дячок Вероніки і Войціцького Вадима, а також у виконанні учнів 8-9 класів,які підготувала вчитель музичного мистецтва Оксана Миколаївна Голинська.

В цей  день у всіх учнів, вчителів та батьків  був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.

Гарного Всім Нового Року і веселих Різдвяних Свят!!!