«Мово моя, солов’їна»

Ти стара і вічно нова.

Ти могутня, рідна мово!

Іван Багряний

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Тож у цей день у Вишнянській ЗОШ І-ІІ ст.. під керівництвом вчителя української мови і літератури Уніят Н.П. було проведено виховний захід: «Мово моя, солов’їна ». Ведучими свята були Особа І. та Головчак Н. Перед глядачами з’явилася українська мова разом із своїми частина. Учні 5 та 9 класів виступили з поезіями, що так вдало і чарівно характеризують нашу мову. Також пролунали пісні у виконанні учнів 6 і 9 класів під керівництвом вчителя музики Голинської О.М.

Наприкінці заходу, вчитель наголосила присутнім, що мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить. Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.