БУДЬМО ДОСТОЙНИМИ НАШИХ ГЕРОЇВ! СЛАВА УКРАЇНІ!

25 лютого діти і дорослі зібрались в Народному домі с. Вишня  на вечір-реквієм «Небесній Сотні–шана й молитви», щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких  було вбито у мирний час ХХІ століття. Ведучі вечора Іванна Войціцька та Галина Заяць провели глядачів кривавим шляхом подій Майдану 2013-2014 років. Учні школи читали вірші присвячені Героям Небесної сотні. Патріотичні пісні звучали у виконанні сільського голови Петра Пастуха, Володимира Матюхіна, вчителя музики Оксани Голинської, Вероніки Дячок,Юлії Петрик, Вадима Войціцького,учнів 8-9 класів, хлопців 7 класу, а також у виконанні учасників художньої самодіяльності с. Вишня (Марії Качмар, Ярослави Лучинін, Івана Головчака, Ольги Кравець, Володимира Антоняка, Ольги Мисько, Марії Черник, Галини Заяць,Володимира Матюхіна, Петра Пастуха,Іванни Войціцької). Особливо зворушили присутніх авторські вірші Марії Черник та Надії Уніят.Т акож учні виконали танцювальний номер із свічками і чорними стрічками під керівництвом Галини Мацьків, які не залишили байдужими нікого із присутніх.

На вечорі- реквієм був присутній батько Героя України, Героя Небесної сотні Володимира Жеребного, Микола Федорович Жеребний. Його слова – це був крик душі батька, який втратив найдорожче, що в нього було, але покараних ще й досі немає. Проте, батько вірить, що смерть його сина все ж таки була недаремною.

Болісно краючи душу і серце, прозвучав скорботний гімн Майдану — старовинна тужлива лемківська пісня «Пливе кача по Тисині», якою відспівували Героїв Небесної Сотні. А на мультимедійн

ому екрані мінялися кадри, які сколихнули тоді, у листопаді- лютому 2013-2014рр. Україну і світ, кадри нерівного двобою мирних громадян та вишколених силовиків, які виконували злочинні накази. Вшанувати ім’я цих патріотів – це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу. Адже це наші земляки!Ціною свого життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а його дух незламний. Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Директор Вишнянської ЗОШ

Л.В.Даниляк