Вибір підручників для 5 класу

Вишнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

від  23.04.2018

Порядок денний

1. Про вибір та замовлення підручників для 5-го класу закладів загальної освіти.

Слухали: бібліотекаря школи Л.І.Колодій, яка проінформувала педагогічний колектив про те, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.02.2018 року №176 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5-го та 10-го класів закладів загальної середньої освіти», з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти новим поколінням підручників, з 21.02.2018 року було оголошено конкурсний відбір проектів підручників для 5-го та 10-го класів. З 17 по 27 квітня закладам загальної освіти пропонувалося ознайомлюватися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти за наданим посиланням.

З 17 по 23 квітня вчителі ознайомлювалися та зробили безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви.

Ухвалили:

1. Зробити замовлення підручників для 5 класу з переліку підручників, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018/2019 н.р., за результатами вибору педагогічних працівників, які будуть працювати у 2018-2019 навчальному році в кількості 12 екземплярів кожного найменування:
Назва підручника Автор Мова підручника
Кількість
1 Вступ до історії підручник для 5 класу загальної середньої освіти                                        Гісем О.В. українська 12
2 Інформатика підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти Морзе Н.В., Вембер В.П., Барна О.В. українська 12
  1. Діловоду школи Л.М.Ніколаєвій:

2.1 З 23 по 27 квітня 2018 року заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників.

2.2 До 02 травня 2018 року передати результати вибору проектів підручників з кожної назви підручника в паперовому та електронному вигляді до відділу освіти Городоцької РДА

Відповідальній за ведення шкільного сайту І.І.Войціцькій забезпечити оприлюднення результатів вибору проектів підручників з кожної назви на сайті школи.

1. Призначити відповідальними за вибір підручників для 5 класу вчителів, які будуть працювати в 5 класі у 2018-2019 н.р.

Голова педради                                                  Л.В.Даниляк

Секретар педради                                                        І.І.Войціцька