Девіз жовтого дня: “Посміхайся всім на зло, щоб в житті тобі везло”

Середа – день жовтий, теплий, сонячний, солодкий

у Вишнянській ЗОШ І-ІІ ст.

25 квітня 2018 р. учні 1 класу з наставником Ніколаєвою Л.М. гостинно запросили учнів 2-4 класів помандрувати у сонячну,радісну, бадьору, теплу атмосферу. Бджілка – Тетяна Гурська розпочала свято. Діти з задоволенням розповідали вірші про жовтий колір, заспівали пісню «Олівці-мальовці», загадки та ігри «Жовтий ланцюжок», «Кольоровий настрій», «Кольорова жовта казка», підготували цікавинки від маленьких кольорознавців, склали сенкан про кольоровий настрій, заряджали воду позитивною сонячною інформацією. Виконували автотренінг «Енергозбирач». Вчитель Ніколаєва Л.М. розповіла учням про жовтий колір, як він впливає на підсвідомість людей, які за характером є особи, котрі обирають саме цей колір і в яких випадках необхідно мати саме жовтий колір та як він впливає на здоров’я. А щоб краще учасники дійства закріпили свої знання першокласники на аркуші паперу запропонували намалювати себе, а вгорі сонце із промінчиками, скільки є друзів і проаналізувати свій день.

Учні були радісні, позитивні, активні. А дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела.