Девіз зеленого дня: «А четвер в  нас день зелений, ніжний, лісовий, приємний»

Четвер  у нас був  зелений  день. День надії, безпеки, юності та  спокою. Третьокласники  розпочали  його  з девізу: «А четвер в  нас день зелений, ніжний, лісовий, приємний».Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вонисвоїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба.  Тому   у  четвер діти вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим.

Учні 3 класу провели  для  гостей  зелену вікторину, завдяки якій пересвідчилися у розмаїтті  видового  складу   рослинного  світу, а також перевірили свою кмітливість та інтелект. А ще слухали зелені казки, створені дитячою уявою та співали зелені пісні….

Захоплюючими  та цікавими   стали для учнів конкурси  «Чий це листок?», «Впізнай  за  смаком», «Зелений мікрофон».

У святково прибраному  класі, де проходив захід, панувала атмосфера творчості, добра та любові до  природи  рідного  краю.

Впродовж  дня   клас  був наповнений повітряними   зеленими   кульками, поробками, сюрпризами, подарунками, добротою та посмішками. Діти  із задоволенням провели час.