Тиждень географії

Тиждень географії у Вишнянській ЗОШ

З 23 по 27 квітня у Вишнянській ЗОШ проходив тиждень географії. Проведення в школі предметних тижнів реалізує основну мету: виховати всебічно розвинену особистість. Усі ці заходи – виховують почуття колективізму, відповідальності, взаємоповаги, любові до рідної землі. Що, як не гра може допомогти в цій найважливіші справі і виконати основне завдання вчителя- залучити якомога більшу кількість учасників, викликати в учнів більший інтерес до науки.

Понеділок

1. Відкриття тижня географії;
  2. Ознайомлення з планом роботи на тиждень;
  3. Конкурс висловів до проведення тижня географії (вислови на окремих картках, учні чіпляють на двері класів-створюється справжня географічна атмосфера).

1. Конкурс малюнків на тему: «Збережемо планету зеленою» (6-7 клас);
  2. Представлення проектів на тему: « Збережемо планету зеленою» ( 8-9 клас).

1. Гра «Поле чудес» (8-9 клас)

1. Перегляд фільму на тему: «Чорнобиль не має минулого»;
  2. Виховна година до Дня пам’яті жертв Чорнобиля.

П’ятниця

1. Географічний брей – ринг (участь брали команда «Найкращі» 9 клас -капітан команди Кручена Тетяна і команда « Розумні» 8 клас- капітан команди Тимань Марія. Перемогу отримала команда « Розумні»;
  2. Підбиття підсумків;
  3. Закриття тижня географії.