Зустріч з мамою…

Матусю наша, ми це знаєм:
Багато ангелів є в Божім раю,
Та на землі лише один між нами:
Це наша мама!

Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір.

Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи… Радість Матерів, що їх заслужено вшановують.  День Матері… Свято всеохоплюючої радості.

Цього світлого, по-літньому сонячного травневого дня (10.05), учні 2-го класу Вишнянської ЗОШ, під керівництвом вчителя Баляби С.В. організували свято «Розмова  з мамою». На зустріч зібралися майже всі мами учнів.  На початку  всі учасники плели з клубочка ниток візерунок зустрічі, який супроводжувався щирими побажаннями. Пізніше вгадували, що за предмет знаходиться у скриньці. Одна з матерів здогадалася що це ключик. Саме так, бо на святі шукали  ключики до ніжних, маленьких сердець. Матері мали змогу розповісти щось особливе про свою дитину, а діти розповідали як сильно вони люблять свою маму. Ще учасники свята  брали участь в іграх «Впізнай мене» «Кольоровий місток» «Перекличка». Мами зробили для дітей подарунок своїми руками, а діти  подарували свої. Скільки було радості коли мами впізнавали себе на портреті, який малювали діти.

На закінчення діти заспівали пісню «Я люблю маму» і подарували квіти.