«Мамин День» у Вишнянській школі

У     травні  коли  прокидається від сну  природа ,  коли дзвенить  у  блакиті  пташиний  спів,  а  земля  замаюється   травами  і  квітами , теплий  весняний  вітер  приносить  до  нас  Свято  Матері.

Мати як  сонечко  зігріває  нас   усе  життя. Нам  завжди  потрібна  її  ласка,  погляд,  ніжне  слово.І  чим  більша  наша  любов  до  неньки  ,  тим  світліше  і  радісніше  життя.

Зворушливе   свято  з нагоди  Дня  матері  відбулося  цими  днями  у Вишнянській ЗОШ І-ІІ  ступенів.  Учні  3 класу   під  керівництвом  класного    керівника  Цигилик  Л.Й.   зібралися у  Народному  домі , щоб  висловити  свою  любов і шану  найдорожчій  людині –  рідній  ненці, подякувати за любов і  турботу , а також  привітати  усіх   матусь    і  побажати їм  здоров’я, щастя   та  Божого  благословення.

З  дитячих  вуст  звучали  найщиріші  слова  подяки  матерям  та  бабусям, емоційно  та  зворушливо  лунали  пісні, вірші.  Розвеселили  глядачів  кумедні сценки .

На  завершення  свята  третьокласники   подарували  своїм  матусям сувеніри,  зроблені  власними  руками та  заспівали  пісню Наталі Май «Мамо,мамочко моя».

І  ось підійшло   до  кінця  наше  свято!  На  завершення директор  школи  щиро  привітала  всіх  з  Днем   матері!  І  подякувала  дітям  за  гарно  проведене  свято.