Вишнянські школярі у Шегинях на міні-пекарні “Еко Татко”.

5  червня 2018 року     школярі   3-4  класів Вишнянської   ЗОШ  І-ІІ ст.  разом  зі  своїми  класними  керівниками  Цигилик Л.Й.   та  Лучинін  Я.Я.  побували на екскурсії у с.Шегині  Мостиського  району на  міні-пекарні   “Еко Татко”.

Учні взяли участь у майстер-класі та успішно пройшли навчання з випічки справжнього живого хліба з висівками, замішаного на сироватці, спеченого у глиняній печі на дровах.

Кожен учасник власноруч замішував тісто, спостерігав за випіканням іменного буханця у глиняній печі. Діти дізналися про давні традиції хлібовипікання, навчились відчувати тісто та розуміти тонкощі випічки, а найголовніше – отримали радість та позитивну енергію від своєї праці.

Після успішної праці хлопці та дівчата поласували козацьким кулішем, печеною картоплею з салом, канапками українського газди  з   житнього  хліба   зі  смальцем та цибулею, квашеними огірками   та  чаєм із запашних трав.

Учасники поїздки мали змогу побувати на кордоні України з Польщею, та побачити, як працює наша прикордонна служба. Також, організатори майстер-класу підготували для дітей справжнє свято з танцями і караоке.

Кожен учасник отримав іменний сертифікат та привіз додому спечений ним самостійно  екологічний  хліб,  запах і  смак  якого запам’ятає назавжди !