Незабутній день у Львові

У суботу, 22 вересня учні Вишнянської школи разом з учителями побували на чудовій екскурсії у місті Львові. Попри те, що погодні мови були зовсім не для подорожі, ми були в захопленні від прожитого дня.

Спочатку відвідали галарею мистецтв імені Бориса Возницького, де всі присутні були зачаровані від розповіді екскурсовода про чудові картини різних художників. Ми подорожували з одного століття до іншого.

Пізніше, не менш приємні зустрічі і враження ми отримали від побаченого і почутого на 25 Book  Forum 2018.

Захопленню і здивуванню не було меж від побаченого і почутого у музеї вишиваних ікон та образів отця-доктора Дмитра Блажейовського.

А ще, ми побували в одному з найбільших і найстаріших профільних музеїв не тільки України, але й  країн Центрально-Східної Європи – Музеї етнографії та художнього промислу.

Це була насправді пізнавальна і корисна екскурсія.