Виховна година присвячена 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського

Нехай проходять дні за днями,
Роки хай змінюють роки.
А Сухомлинський завжди з нами
На всі літа, на всі віки.

«Людина в світ приходить для добра …». Саме під такою назвою у Вишнянській ЗОШ І-ІІ ступенів у п’ятницю 28 вересня пройшов виховний захід, проведений вчителем початкових класів Цигилик О.Й. та учнями 4 класу, приурочений 100 -річчю з дня народження Василя Сухомлинського.
Четвертокласники підготували цікаві відомості про життєвий і творчий шлях В.О. Сухомлинського. Продемонстрували вміння розповідати казки великого педагога та показали інсценізацією казки «Чому ж горобець утік?». А ще учні перевтілювались у добрі людські чесноти та пригадали 10 правил В.Сухомлинського: чого не можна робити.
Присутні на святі учні 1, 2 та3 класів теж здивували всіх своїм знанням казок і оповідань Сухомлинського.
На завершення заходу учні почули подяку від директора школи Даниляк Л.В., яка похвалила учнів за гарно проведений захід та побажала кожному пронести краплину людської доброти через усе своє життя . Адже, як сказав В.Сухомлинський «Людина в світ приходить для добра…»