«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ»

11 жовтня, з нагоди  Дня  Захисника  України та Дня українського козацтва, у Вишнянській ЗОШ  І-ІІ ст.  відбувся спортивно-розважальний захід ” Козацькі забави». В змаганні прийняли участь учні 7-8 класів. Учні були поділені на  2 курені – курінь”Україна ” та ”Сокіл”. Хлопці та дівчата  показали свою спритність, силу та знання з історії  традицій українського козацтва та війська. За змаганнями юних козаків  і козачок залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Хлопці та дівчата довели, що козацькому роду нема переводу. Цікаво були проведені спортивні естафети та інші  конкурси.

У напруженій боротьбі перемогу з невеликим відривом отримав курінь «Сокіл». Підготувала і провела захід педагог-організатор Заяць Галина Мар’янівна. Закінчилось свято оголошенням підсумків змагань і словами привітань від заступника директора школи Войціцької І.І., яка побажала школярам успіхів у навчанні, а вчителям та всім присутнім мирного неба над головою.