«Герої живуть поруч»

«Герої живуть поруч» саме під таким гаслом відбулася зустріч  у Вишнянській школі з дружиною учасника АТО, нашого односельчанина, батька двох прекрасних учнів нашої школи Ганною Стельмах.Ганна розповіла багато цікавих історій для учнів 1-4 класів про «життя» свого чоловіка в зоні АТО, які вона почула від нього. Важко передати емоції, які переповнювали кожного, хто слухав її. На початку зустрічі донечка п.Андрія, учениця 1 класу Андріанка Стельмах разом із Соломійкою Антоняк привітала всіх присутніх із Днем захисника України. Адже, День захисника України – це  свято не тільки тих, хто захищає, а й тих, хто їх чекає вдома, свято для їхніх дружин, дітей та батьків.

Учні мали змогу приміряти бронежилет,каску, спальний мішок Андрія Михайловича, діти із захопленням розглядали фотографії,нагороду. Крім того,дружина принесла і вервичку, яку Андрієві подарував о.Михайло Кушнір,і саме вона, за словами Ганни і  зберегла його життя.

Жінка ділилась своїми переживаннями і спогадами тих днів перебування її чоловіка в зоні АТО. Також,наголосила, що ми повинні пишатись усіма хлопцями, які захищають і захищали нас на сході, а особливо нашими односельчанами Іваном Тираном, і тими хлопцями, які загинули І. Альбертом,Б. Яценком, В. Жеребним, В. Топієм…

Вічна пам’ять загиблим. Слава живим, а ще слава і повага таким дружинам, які вміють чекати і підтримувати.

Мирного всім неба. Щастя,здоров’я, сімейного затишку сім’ї Стельмах.

Зустріч закінчилася, але залишаться спогади про теплу, дружню, домашню, невимушену  атмосферу, пережиті емоції, добре слово та надія на краще мирне майбутнє.