Тиждень патріотичного виховання

З метою виховання почуття відповідальності, почуття вірності, патріотизму, любові до Батьківщини національної свідомості, любові до українського народу, його історії, збереження народних звичаїв та свят (Покрова Пресвятої Богородиці та День козацтва) у школі з 08.10.2018 по 16.10.2018 проведено тиждень національно-патріотичного виховання .
У рамках тижня відбулися заходи:
1.Урочиста лінійка, відкриття тижня;
2.Години спілкування у всіх класах.
3.Історична подорож «Для всіх українців одна – козацька моя Україна»;
4.Козацькі забави.
5.Зустрічі із дружиною учасника АТО Стельмаха Андрія Михайловича Ганною Стельмах
6.Оновлення куточка патріотичного виховання.
Творчо відроджуючи вітчизняні виховні традиції, педагоги нашої школи успішно поліпшують героїко-патріотичне виховання учнів, формують у них усвідомлення прав і обов’язків перед Батьківщиною, відповідальності перед рідним народом.
Кому, як не нам, втілити в життя найзавітне прагнення наших праотців – бути вільними й незалежними.
Любіть Україну!!!