Екскурсія в осінню вишнянську казку

Осінь гріється в теплім промінні,

Усміхається сонцем згори

І малює картини чарівні

Та міняє щодня кольори.

Учні 2 класу Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. із вчителем Ніколаєвою Л.М. провели цікаву і пізнавальну екскурсію в осінній парк. Напередодні подорожі повторили правила поведінки в парку,пригадали народні прикмети, прислів’я, приказки та вірші про осінь.

В ході екскурсії діти спостерігали за осінніми змінами в живій і неживій природі, розширили і закріпили  свої знання про об’єкти природи, змогли відчути неповторну красу осені. Дітлахи мали змогу погратися з осіннім листям, а також і інші цікаві ігри.

Учні стали природничими дослідниками та детективами: прислухалися до розмов дерев, що вони шепочуть: «Невдовзі зима, буде холодно, час спати аж  до весни». Малята вдихали осінні запахи,милувалися золотими шатами дерев, блакитним небом та ще яскравим сонечком.

Цікава в нас вийшла подорож. Прощаємось з красою осіннього парку. Повертаємось до школи, під ногами шарудить килимок  опалого листя. Жовті листочки весело тріпотіли на вітрі  і летіли,наче яскраві метелики на землю. Хороше, урочисто, і трішечки казково.

Частину цієї краси ми принесли в клас – букети осіннього листя, шишки, каштани. Будемо продовжувати творити казку на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва.