СВЯТО «ДИВО-ОСІНЬ»

Осінь тепла, золота!
                                                                                              І в осінню днину
                                                                                          Годі сумувать.

8 листопада у 2 класі  Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося  дуже цікаве і незабутнє свято,яке організувала  і провела вчитель Ніколаєва Любов Миронівна. Чарівниця-осінь завітала до  класу. В ролі Осені виступила Гурська Тетяна.

Діти з радістю відгадували загадки чарівниці Осені та розказували віршики про овочі та фрукти. Бавилися в захоплюючі ігри. Співали пісні, танцювали. Юні глядачі 1, 3,4 класу брали активну участь в іграх «Посади та збери врожай», «Крісло автора», «Павутинка»,декламуванні віршів про осінь. Батьки  з гордістю дивилися на виступи своїх діток .

З особливим смаком був прикрашений клас, що додало святу особливої атмосфери. Всі почувалися, наче в справжній осінній казці. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

Свято вдалося на славу! Всім було цікаво та весело. Глядачі  отримали справжнє задоволення від побаченого і почутого.