«Ми – діти України»

«Ми – діти України»

Україно, ми – Твоя надія,

Україно, ми – Твоя любов!

У Вишнянській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося  свято «Ми – діти України»,яке організувала  і провела вчитель Ніколаєва Любов Миронівна з учнями 2 класу. Присутні – адміністрація школи,батьки, бабусі.

Учні закріпили і розширили знання про рідну Україну,її культуру, історію та звичаї. Декламували вірші, співали пісні «Донечка», «Калинова Україна», «Тінь Сонця», «Україно, ми – твоя надія», «Із сиром пироги». Провели гру «Павутинка», «Сонячні промінчики». Хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів, які полягли на рідній землі. Поряд з державними і народними символами згадали ще гастрономічні наші традиції – українські страви: борщ, вареники, куліш, узвар…Варили уявний борщ із 20 продуктів.

На завершення свята учні поласували смачними українськими варениками, які приготували їхні батьки, бабусі. Та пообіцяли, що будуть куштувати вдома українські страви, які несуть силу, здоров’я, любов до України.