Мандрівка в Комарнівську МАМ

Учні Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. з директором школи Даниляк Л.В. та вчителем Ніколаєвою Л.М. побували на екскурсії в Комарнівській Малій Академії Мистецтв при Львівській Академії Мистецтв. Гостинно нас зустрів директором закладу — Грабар Євген Іванович, який провів нам цікаву, незабутню подорож по коридорах, класних кімнатах закладу.

Кожен куточок, кожен крок нашої мандрівки цим закладом був феєричним. Учні розширили свої знання про види образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: рисунок, живопис, графіку,малюнок на склі, художнє моделювання одягу, витинанку, вишивку, ткацтво, роботу з бісером, писанкарство, аплікації з соломки та різних природніх матеріалів, художню обробку дерева, кераміки, танці. Красивими, змістовними  розписами на стінах школи, роботами учнів Комарнівської МАМ були зацікавлені оглядачі. Євген Іванович показав,що мистецтво зображує не тільки те, що доступне безпосередньому зоровому сприйняттю, але й передає розвиток подій у часі, певну фабулу, розгорнуту оповідь. Воно розкриває духовний склад людини, її психологію.

Щиру подяку складаємо Грабару Євгену Івановичу та всьому колективу, який розвиває юні таланти, розкривають очі дітей на красу світу. Нехай здоров’я, енергія, творчість, натхнення не покидають людей, які творять казку, дають задуматися над їхніми роботами, а також дають крила надій творити свою казку.

Учні поверталися до с.Вишні задоволені, з новими силами для творчості.