6 грудня – День Збройних Cил

6 грудня 2018 року в нашій школі було проведено ряд заходів приурочених Дню Збройних Сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.Учні нашої школи цього дня виготовили листівки, якими вони привітали своїх односельчан, які захищали наш мир і спокій.Крім того, учні й учителі взяли участь в акції “Свічка Захисника» , всі разом помолились до Матінки Божої за здоров’я  наших захисників, за мир і спокій на нашій землі,хвилиною мовчання згадали всіх померлих, які в різні часи боролись за нашу Україну. Син учасника АТО Андрія Стельмаха ,учень 6 класу Денис поклав свічку в пам’ять всіх померлих наших захисників.Заступник директора школи Войціцька І.І. привітала всіх чоловіків з Днем Збройних Сил,а особливо наших випускників,які були в зоні АТО і наголосила на тому,що  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

Дорогі наші випускники, воїни АТО!Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України!Бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, радості, чистого та мирного неба!