У Вишні – ярмарок

У ці передсвяткові грудневі дні, а саме 5 грудня – у Міжнародний день волонтерів, учні 1-4 класів і 6 грудня -у День Збройних Сил України учні 5-9 класів під керівництвом педагога-організатора Заяць Г.М., вчителів початкових класів був організований  і проведений вже традиційний благодійний шкільний ярмарок «З любов’ю у серці» .

Чого тільки не було на цьому жвавому і гамірному заході? Продавці рекламувала свій товар: пироги, булочки, тістечка, торти, желе, соки, компоти…

Кошти зароблені  на ярмарку:1 клас -269 грн., 2 кл. – 260 грн., 3 кл. – 523 грн., 4 кл. – 636 грн.,5 кл. – 171 грн., 6 кл.-231 грн., 7 кл. – 306 грн., 8кл. – 160 грн., 9 кл.-230 грн. Разом становить: 2786 грн. Всі ці кошти будуть передані на благодійність.(Частина буде передана нашим захисникам в зону АТО) Нехай вогонь дитячих сердець і любов зігріють наших захисників зимової пори.

Ми вдячні також учням та їхнім батькам, вчителям, працівникам школи  за їхню небайдужість, доброту і чуйні серця.

Робіть добро!!!