Всеукраїнський тиждень права

10 грудня людство відзначає Міжнародний День прав людини тому, що саме в цей день в далекому 1948 році було прийнято дуже важливий документ – Загальну Декларацію прав людини. Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством.

От і у нашій школі з 10 по 14 грудня традиційно пройшов Всеукраїнський тиждень права.

В рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У школі оформлена тематична книжкова виставка в бібліотеці, пройшли конкурси малюнків на тему «Я маю право на…», проведено анкетування, проведено вікторину «Правовий калейдоскоп”,перегляд відео “Права дитини”.

Ніколи не буде зайвим повторити свої обов’язки і дотримуватися їх, знати свої права і користуватися ними, побачити деякі проблеми зі сторони та зробити для себе висновки. Незнання не звільняє від відповідальності, а знання навпаки перетворюються на силу, якою можна захистити себе від шкідливого та небезпечного, зміцнити свою силу волі, покращити поведінку.