Йде до діток Миколай…

На срібних янголят,
Що із доріг безкраїх
На землю загостять..

Свято Миколая – це  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих.Особливо  з нетерпінням і радістю готувались і чекали цього свята наймолодші учні нашої школи.Справжня новорічна казка відбувалася17 і 18 грудня у стінах початкової школи.В понеділок 17 грудня родинне свято відбувалося у 1-3 класах, де діти прославляли Миколая, співали пісні,розказували вірші,подарували всім присутнім чудове дійство.

І ось він завітав до наших малят 18 грудня у Народний дім с.Вишні.Окрім Святого Миколая до дітей прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, світлячки, зима, лісові мешканці … ролі яких виконували учні 4 класу нашої школи.

Висловлюємо щиру вдячність нашим найкращим вчителям початкових класів Я.Я.Лучинін, Л.М.Ніколаєвій, С.В.Балябі, О.Й.Цигилик за підготовку і проведення свята, за подароване дійство, яке не залишило байдужим жодної людини і п.Ярославу Дубневичу за подарунки для дітей.