«А у нас лине коляда!»

Різдво – це особливий час, дійсно родинного свята, коли кожного переповнює почуття добра, прощення та поваги один до одного. Це свято єднання, любові та доброї волі.

Школярі  1-4 класів Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст.ретельно готувалися до цього свята, бо кожен клас вивчив колядки. У виконанні учнів прозвучали колядки та щедрівки: «Нова радість стала», «Дзінь-дзелень», «Добрий вечір, тобі», «Україна колядує», «Щедрик».

Учні 2 класу сердечно віншували всіх учасників свята і звичайно приємні побажання висловили нашим захисникам, які стоять на варті нашого спокою.

Щороку нехай відблиск вифлеємської зірки запалює в будинках різдвяні свічі і в чистому голосі молитви,колядок,привітань, що летять угору, прозорий дзвін будить в наших серцях віру у добро та любов, щирість, милосердя, мир, спокій на рідній землі.