Збережемо життя ялинці

Учні 2 класу Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. з вчителем Ніколаєвою Л.М. підготували змістовний, актуальний проект «Збережемо життя ялинці». Особливо відзначилися проекти у виконанні учнів Голуба І., Собко В., Цісінської В., Петрика В. Багато інформації, цікавого матеріалу представили учні, а саме вірші, пісні, загадки, ребуси, прикмети, прислів’я, дослідження, цікаві факти про лікувальну і харчову цінність ялинки, історичні та природничі факти.

Зробили колективний лепбук та буклети, в яких закликали не ставити у свою оселю зрізані живі ялинки, а замінити їх штучними. Можна також створити новорічні композиції з гілочок. Посадити і прикрасити ялинку на подвір’ї біля помешкання. Виготовити авторську ялинку із шишок, яблук, цукерок і т.д. Приносити в дім і ставити Дідуха, який символізує дух предків. Прикрасити оселю павуком із соломи, як це робили в нас на Україні.

Проект був проведений під гаслом: «Не забуваймо наших давніх традицій! Не скорочуймо власне життя! Живімо, бережімо ялинки, не рубаймо!»