Проект «Пташина їдальня

Про зимуючих птахів, друже, пам’ятай.

Годувати взимку їх не забувай.

Учні 2 класу Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. підготували цікавий проект «Пташина їдальня». Діти розповіли про птахів,які мешкають біля осель, вели спостереження за їх поведінкою узимку. Дізналися з додаткових джерел про синичку, горобчиків, дятла, сойку, снігурів та інших пташок. Зібрали прислів’я, приказки, прикмети, загадки, скоромовки, пісні пов’язані із зимуючими птахами.

Учні не тільки біля своїх осель, а й до школи виготовили і принесли годівнички. Оригінальні годівнички створили: Собко В., Гурська Т. та справжній будиночок-їдальня зроблена Драгулою Павликом з допомогою старшого брата.

Створили презентацію та буклети «Допоможемо зимуючим птахам». Розробили пам’ятку «Правила підгодовування птахів»

З допомогою вчителя Ніколаєвої Л.М. учні розвісили годівнички для зимуючих пташок та регулярно будуть підгодовувати їх.

І полинула щира дитяча пісня-закличка на шкільному подвір’ї:

Ми ладнаємо годівнички

Для горобчика й синички,