Найбільший скарб – хороша бібліотека

14 лютого – Міжнародний день дарування книг! І це чудова нагода, щоб поповнити домашню, а також і шкільну бібліотеку новими книгами.

У Вишнянській ЗОШ І-ІІ ст. учні 2 класу з вчителем Ніколаєвою Л.М. провели захід «Найбільший скарб – хороша бібліотека».Де підготували та розповіли учням 1,3,4 класах про користь від книг, зачитали вислови письменників про значення від книг, привернути більше любові до книг,бережливе ставлення до них. Приємно,що наймолодші учні були дуже активними і розповіли про  свої улюблені прочитані книги. Бажаючі читачі могли подарувати другу книгу, залишити в подарунок у класній бібліотеці «Суперчитача».

Ми надіємось, що такими заходами ми привернули увагу до читання книжок, які збагачуючи внутрішній світ, дозволяють мислити нетрадиційно, бути не таким, як усі, мати власну точку зору на події та явища, отже — і свою долю.

Читання — це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. Ці слова належать видатному українському педагогу Василю Сухомлинському, і ми з ним погоджуємось на всі 100%.

Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги.