Подорож шляхами славетного сина України

Кобзарю!

Знов до тебе я приходжу,

бо ти для мене совість і закон.

Л.Костенко

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково:щороку навесні Великий Кобзар приходить до учнів та педагогів Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. і щороку новим,неповторним.

Учні 9 класу під керівництвом вчителя української мови і літератури, директора школи Даниляк Л.В. провели подорож шляхами славетного сина України – Тараса Григоровича Шевченка. Кожний із нас має право знати, як склалася прижиттєва й посмертна доля Кобзаря, як він працював, з ким дружив, а кого ненавидів, які його погляди, переконання.

Цікаво проходила подорож про дитинство, важка наука, викуп із кріпацтва, в Академії мистецтв, перші твори митця, перша подорож на Україну, в казематі, на засланні, останні роки життя Т.Шевченка.

Вчитель української мови і літератури Колодій Л.І. продекламувала поезію поета і всі заспівали пісню «Садок вишневий коло хати».

Як весна оновлює природу, так само Великий Тарас оновлює наші душі, закликає бути чесними, милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну!