Шевченківські дні у Вишнянській ЗОШ І-ІІ ст.

В цьому році учні 1-4 класів Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. спільно з вчителями Лучинін Я.Я., НіколаєвоюЛ.М., Балябою С.В., Цигилик Л.Й. відзначили 205-ту річницю від дня народження видатного українського поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка .

Маленькі учні своїми дзвінкими голосочками проникливо та душевно читали поетичні рядки Кобзаря, такі прості, щирі, співучі, які прославляють рідний край і свій народ. Із захопленням учні початкової школи виконали сценки з життя маленького Тарасика, співали пісні на слова Т.Шевченка «Садок вишневий», «Як би мені черевики», «Тече вода з-під явора»,а також задушевно Войціцький В. виконав пісню про Великого Кобзаря. Діти ще більше розкривають для себе багатогранну душу поета, його велич.

Минають десятиліття, а Шевченкове слово залишається таким же світлим, діючим, закличним для всіх поколінь.

Не вмре повік святе твоє ім’я!

Йому, як сонцю, вічно пломеніти!

І буде пісня зроджена твоя,

Мов океан розбурханий, гриміти!

Живи,  поете, в бронзі і в граніті,

Живи, поете, в пам’яті людській.

Живи в піснях, живи у “ЗАПОВІТІ”.