Червоний колір – колір життя…

Червоний день у Вишнянській ЗОШ. Сьогодні призентували учні та вчителі червоний колір – колір життя, лідерства, успіху, любові, енергії, мудрості. Заряджали цілющу водичку для життєвої енергії, омолодження.Провели ігри “Ми йдемо в похід”, ” Асоціативний кущ”, “Червона дієта”, ” Розпалювання багаття”, Червоні рослини”. Повторили правила поводження на природі, співали, танцювали. Малювали уста та дарували цьомки для батьків. Не тільки дівчатка вдягнули коралі, а й всі учні виготовили сердечка-коралі від своїх маленьких сердець до ваших сердець. День з червоним кольором пройшов радісно й жваво. Велике людське Дякую усім учасникам і організаторам, що так цікаво проходить веселковий тиждень, який об’єднує всіх в одну шкільну родину!