Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Як з’явився цей день і для чого Всесвітній день тварин святкується щороку почули учні Вишнянської ЗОШ  І – ІІ ст.Дата 4 жовтня була вибрана не випадково. Це день Франциска Ассизського – католицького святого, якого вважають покровителем тварин. За переказами, святий міг спілкуватися з тваринами і проповідував птахам. Крім того, Всесвітній день тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Пам’ятайте, що всім братам нашим меншим потрібна турбота, ласка і ваша любов. Вони обов’язково відповідатимуть вам тим же!   У багатьох учнів школи також є свої домашні улюбленці, фотографіями яких вони поділилися.