Козацькі забави у школі

До дня Українського козацтва в школі було проведено конкурс-змагання “Козацькі забави”. В змаганні приймали участь учні 7-9 класів. Вони показували свою спритність, силу та знання історії і традицій українського козацтва. За замаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі. Були проведені також спортивні естафети, змагання та інші цікаві і веселі конкурси. Керували підготовкою свята вчителі Галина Мар’янівна Заяць та Зоряна Василівна Космина Було дуже цікаво! Це потрібно бачити, з яким ентузіазмом робили вони вареники , стрибали в мішках , перетягували канат, та багато іншого. У цій атмосфері азарту і веселого сміху народжувались нові таланти, відчувався дух згуртованості і дружби.

Нехай козацька сила і завзяття не покидає наших гарних дівчат і хлопців.Так тримати!!!