Похід  до каплички Святої Варвари

Хто не знає свого минулого,

той не вартий свого майбутнього.

М. Рильський

Інколи буває так, що живучи зовсім неподалік від надзвичайних сповнених традиції та пам’яті місць, ми не знаходимо ані часу, ані можливостей їх відвідати. Навіть не розуміючи, що втрачаємо.

Тому, щоб дізнатися щось незвідане та загадкове про свій край,  учні 3-4 класів Вишнянської ЗОШ, під керівництвом вчителів Баляби С.В. та Ніколаєвої Л.М.  здійснили похід  до каплички Святої Варвари. Шлях був не близький, пролягав через ліс. Дорогу показували матері учнів Рибак І. та Воробець М..  Дорогою діти молилися, збирали гриби, і милувалися осіннім лісом. Велика радість охопила дітей коли на околиці лісу побачили капличку Святої Варвари і криничку з цілющим джерелом. Напившись вдосталь благодатної  води ,  сповнені  неймовірних  вражень  та  радості  від  побаченого , ніхто й  не  помітив ,  як  швидко минув час.  Діти щасливі повернулись  до  своїх  домівок.