Вшанування українських традицій у Вишнянській ЗОШ І-ІІ ст.

Spread the love

Нехай знає, рідна мати –
Вільна Україна!
Козаки ми ще маленькі,
Зате гідна зміна!

14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці, велике християнське свято. Також саме у цей день щорічно відзначається День українського козацтва та з 2014 року День захисника України.
Учні початкових класів Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст. з вчителями-класоводами напередодні, а саме 13 жовтня 2017 р.,провели виховний захід: «Козацькому роду нема переводу». Учасники свята були вбрані в національні костюми. Прозвучали вірші у виконанні учнів 1-4 класів. Гарно продекламували поезію «Я – українка» О.Лучинін, А.Музика, С.Кисиличак. В.Черних підготувала власний вірш. Прозвучала пісня «Гей там на горі Січ іде» у виконанні Кравця Дем’яна, «Козацька пісня» — учнів 3 класу. Зворушливо прозвучала пісня «Ми козаки – ми гордість України» у виконанні Войціцького Вадима.

Згадали і вшанували всіх героїв-захисників рідного краю,які боронили і боронять Україну. Учні розповіли про історію української боротьби за незалежність в різні періоди, традиції свята Покрови, про козаків, про героїв Небесної Сотні і воїнів,які захищають терени неньки-України.
Вчителі звернулися до учнів зі словами, щоб любили і берегли свою країну.

Адже український народ береже спогади про власне героїчне минуле, пишається своєю історією, героями України, традиціями і гордо несе звання УКРАЇНЕЦЬ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *