День Збройних сил України

Spread the love

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.
Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.
І, нарешті, 6 грудня — свято усіх чоловіків та хлопчиків, які бережуть спокій та мир у наших оселях, цих турботливих лицарів, завжди готових підставити сильне плече чарівній половині людства.
Учні 5 класу Вишнянської ЗОШ разом із класним керівником Росиняк Ганною Володимирівною підготували справжнє свято, на якому декламували вірші про армію, провели цікавий екскурс в минуле, а саме порівняли,якою була наша армія в минулому і яка є сьогодні. Особливо зворушила кожного присутнього пісня у виконанні Легедзи Христинки «Дай, Боже, сили нашим солдатам»
Також, всі присутні згадали хвилиною мовчання всіх тих, хто відав своє життя за Україну в минулому і сьогодні.
Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!
Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *