Прощавай, Букварику, у Вишнянській школі , Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже

Spread the love

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі Вишнянської ЗОШ І-ІІ ст . Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

Учні з вчителем Ніколаєвою Л.М. будували цікавий Музей для Букварика, виконували різні ігри та конкурси, звучали пісні та була представлена презентація до свята.

У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова, Природознавство та ознайомили зі змістом книг, яких потрібно буде засвоювати у наступному класі та приготували завдання, з якими учні впоралися, а також учні пообіцяли навчатися лише на «відмінно» і далі.

Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери.

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози.

На святі були почесні гості директор школи Даниляк Л.В. та заступник директора з НВР Войціцька І.І. , які побажали першокласникам– ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по- справжньому нескінченна. Це лише перший крок, а попереду ще багато років…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *