«Козацькі забави» у початкових класах Вишнянської школи.

Spread the love

           11  жовтня  2018 року,   напередодні свята  Покрови Пресвятої Богородиці,  учні 1,2  та  3,4  класів Вишнянської  ЗОШ  I-II ступенів   взяли  участь  у  інтелектуально-спортивних   змаганнях  «Козацькі забави». З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Крім того, ще 14 жовтня відзначають День захисника України – з 2015 року є державним святом.

               

              З  великим нетерпінням   діти   чекали   цього   дня.  І  ось  він  настав. Спочатку козачата привітали кожен своїх суперників та проказали девізи. Розпочалась запекла боротьба між куренями. З   кожної  естафети   присутні  дізнавалися  щось нове про козацьке життя. А саме: як козаки взувалися, якою провізією і як запасалися перед походами, як їздили на конях, як річку перепливали, як куліш  варили , як стрибали ,танцювали  та силою вихвалялися.                               

              Учасники змагань викладалися з усієї сили. Але прийшов кінець змагань і поважна рада підвела підсумки. Радості  не було   меж,  коли  журі оголосило, що  перемогла «ДРУЖБА».                                                                                                                                                                         

                 Свято  закінчилось  та спогади   про  нього залишаться  в  пам’яті  батьків, дітей  та  вчителів  надовго. Адже  проведення таких заходів допомагає  дітям краще пізнати історію своєї країни, вчить  дбати про культурне і духовне відродження народу,  вчить  пишатися тим, що ми – українці- гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *