«Герої живуть поруч»

Spread the love

«Герої живуть поруч» саме під таким гаслом відбулася зустріч  у Вишнянській школі з дружиною учасника АТО, нашого односельчанина, батька двох прекрасних учнів нашої школи Ганною Стельмах.Ганна розповіла багато цікавих історій для учнів 1-4 класів про «життя» свого чоловіка в зоні АТО, які вона почула від нього. Важко передати емоції, які переповнювали кожного, хто слухав її. На початку зустрічі донечка п.Андрія, учениця 1 класу Андріанка Стельмах разом із Соломійкою Антоняк привітала всіх присутніх із Днем захисника України. Адже, День захисника України – це  свято не тільки тих, хто захищає, а й тих, хто їх чекає вдома, свято для їхніх дружин, дітей та батьків.

Учні мали змогу приміряти бронежилет,каску, спальний мішок Андрія Михайловича, діти із захопленням розглядали фотографії,нагороду. Крім того,дружина принесла і вервичку, яку Андрієві подарував о.Михайло Кушнір,і саме вона, за словами Ганни і  зберегла його життя.

Жінка ділилась своїми переживаннями і спогадами тих днів перебування її чоловіка в зоні АТО. Також,наголосила, що ми повинні пишатись усіма хлопцями, які захищають і захищали нас на сході, а особливо нашими односельчанами Іваном Тираном, і тими хлопцями, які загинули І. Альбертом,Б. Яценком, В. Жеребним, В. Топієм…

Вічна пам’ять загиблим. Слава живим, а ще слава і повага таким дружинам, які вміють чекати і підтримувати.

Мирного всім неба. Щастя,здоров’я, сімейного затишку сім’ї Стельмах.

Зустріч закінчилася, але залишаться спогади про теплу, дружню, домашню, невимушену  атмосферу, пережиті емоції, добре слово та надія на краще мирне майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *